SSS

Ödeme yaptım ancak tur acenta tarafından iptal edildi ödemem ne olacak?

Tur organizasyonlarımızın acentamız tarafından herhangi bir nedenden dolayı iptal etme hakkı bulunmaktadır. Tur acanta tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yapan tüm müşterilerimizin hesaplarına para son kuruşuna kadar iade edilir. İade süreç 1 - 7 iş günü içerisinde değişmektedir.

Turlar kesin kalkışlı mıdır En az kaç kişilik yapılmaktadır

Tüm turlarımız yeterli kapasiteye ulaştığında kesin kalkışlıdır. Minimum 25 kişilik tur kapasitesine ulaşmayan turlar ileri tarihlere ertelenmektedir.

Sürekli seyahat ettiğim biri olduğum için seyahat sigortam var. Tekrar almam zorunlu mu?

Seyahat sigortası tur fiyatlarımıza dahil olan hizmetlerimizdir. Bu yüzden seyahat sigorta fiyatını düşürmemiz teklif edilemez. Dilerseniz kendi seyahat sigortanız üzerinden seyahat edebilir, dilerseniz bizim yaptığımız sigorta üzerinden seyahat edebilirsiniz.

Ön Rezervasyon yapabilir miyim?

Elbette! Sayfamızda bulunan turlardan/otellerden hangisine katılmak istiyorsanız üzerine tıkladığınızda yan tarafta çıkan 'Formu'nu doldurmanız yeterli olacaktır. Formu doldurduktan sonra çalışma arkadaşlarımız mesai saatleri içerisinde sizlere geri dönüş yapacaktır.

Tur organizasyonlarıne ek olarak düzenlenen extra turlarına katılmak zorunlu mu?

Hayır tur organizasyonlarımızda düzenlenen extra turlara katılmak zorunda değilsiniz. Sultan Turizm olarak müşterilerimize daha iyi vakit geçirebilmek için extra turlar düzenliyoruz. Dileyen müşterilerimiz extra turlarımıza katılarak daha iyi vakit geçiriyor.

Tur rezervasyonu yapacağım. Nasıl ödeme yapabilirim?

Sidoma Turizm kurulduğu ilk günden beri mutlu müşteri potansiyeli alabilmek için elinden geldiğinin fazlasını yapmaktadır. Bu yüzden müşterilerimizi ödeme konusunda hiç sıkıntıya düşürmemek için farklı alternatifler uyguluyoruz. HAVALE/EFT: Banka hesabınızdan yada anlaşmalı olduğumuz bankaların ATM'lerinden dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak hesap numaralarımıza tur rezervasyonunuzu yaptıktan sonra ödeme geçebilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra lütfen 0 537 767 25 66 hemen arayın. KREDİ KARTI: Herhangi bir banka ile anlaşmanız doğrultusunda tarafınıza verilen kredi kartı ile Sultan Tur organizasyonlarını rezerve edebilir ve ofisimizde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT ödeme yaptım. Bunu nasıl kontrol ediyorsunuz? Sultan Turizm olarak